„Gerumo spindulėliai“ nušvietė Lentvario kultūros centro sceną

KALĖDINIAI RENGINIAI

11/28/2023

Lapkričio 26 dieną, žvarbią sekmadienio popietę, Lentvario kultūros centro salėje sužibo gražiausios muzikos padangės žvaigždės – įvyko XVII kalėdinė muzikinė popietė „Gerumo spindulėliai“. Scenoje pasirodė daugiau nei 250 dalyvių – jaunųjų Trakų rajono atlikėjų ir šokėjų. Meno kolektyvai, solistai ir atlikėjai buvo paruošę kalėdine dvasia ir šiluma spinduliuojančius pasirodymus, kuriais papuošė renginio programą.

Susirinkusius dalyvius ir žiūrovus sveikino Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, renginio iniciatorė bei globėja Viktorija Aleknavičienė, Seimo narės Editos Rudelienės sveikinimus perdavė patarėja Aušrinė Lukošiūtė-Aleksandravičienė.

Scenoje it gražiausios žvaigždės sužibo visi – ir maži, ir dideli: Trakų meno mokyklos Lentvario skyriaus atlikėjai ir šokio grupė „Žvaigždūnė“, Lentvario lopšelio-darželio „Šilas“ ir lopšelio-darželio „Svajonėlė“ ugdytiniai, Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos darželio solistė ir gimnazijos dainuojamosios poezijos studija.

Muzikinėje popietėje pasirodė ir gausus būrys Lentvario „Versmės“ gimnazijos kolektyvų: rusų instrumentinis ansamblis „Treščiotki“, jaunučių choras „Neposedy“, jaunimo vokalinis ansamblis „Jaunimėlis“, gimnazijos priešmokyklinukai, šokio grupė „Reverence“ ir ukrainiečių tercetas „Koliadnyky“.

Savo kelionę per „Gerumo spindulėlių“ žvaigždyną išbandė atlikėjai ir kviestiniai svečiai – Vilniaus miuziklo mokyklos solistės Gabrielė ir Deimantė Pareščiūtės bei vokalo studijos „Candies“ solistės. Popietę vainikavo Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos bendruomenės pasirodymas.

Džiaugiamės, kad tradicinis renginys kasmet suburia vis daugiau mažųjų gerumo spindulėlių! Dėkojame visiems kalėdinės muzikinės popietės dalyviams: atlikėjams, šokėjams ir, žinoma, jų vadovams. Tariame nuoširdų ačiū svečiams ir žiūrovams, padėjusiems sukurti stebuklingą popietę, pripildžiusią mūsų širdis šiluma ir gerumu.