Siekdami, kad regione veikiantys kultūros centrai turėtų kuo daugiau galimybių teikti kokybiškesnes kultūros paslaugas bei sukurti naujus kultūros produktus, Lentvario kultūros centras organizavo 40 ak. valandų trukmės Vilniaus apskrities kultūros darbuotojų kvalifikacijos kėlimo seminarų ir kūrybinių dirbtuvių ciklą. Mokymus, seminarus, kūrybines dirbtuves vedė patyrę skirtingų sričių dėstytojai, sukūrę puikią žinių simbiozę. Seminarus vedė keturi savo sričių profesionalai: Aistė Ptakauskė, doc. Romas Matulis, Sigita Petrovė ir Juris Belte. Lektoriai dalinosi gerąja patirtimi, sukauptomis žiniomis ir padėjo surasti atsakymo raktą, kaip atrasti kultūros produktų ir paslaugų sėkmę.

Mokymų ciklas pasižymėjo ne tik skirtingų sričių profesionalais, bet ir skirtingais užsiėmimais: nuo įprastos paskaitos iki kūrybinių dirbtuvių / laboratorijos. Įgyvendintas seminarų ir kūrybinių dirbtuvių ciklas, tikimasi, ilgoje perspektyvoje turės įtakos kultūros paslaugų ir produktų kokybės didinimui Vilniaus apskrityje. Tiesa, šis ciklas yra ne tik apie papildomas žinias ar įgūdžius, bet ir apie naujai užmegztas pažintis tarp skirtingų Vilniaus apskrities kultūros centrų, darbuotojų bei specialistų. Dažnai, turint gerą idėją, trūksta patikimų partnerių, todėl bus puiki galimybė išmokti paprašyti pagalbos rankos ne tik iš finansinių rėmėjų, bet ir iš kitų kultūros įstaigų.

Vilniaus apskrities kultūros darbuotojų kvalifikacijos kėlimo seminarų ir kūrybinių dirbtuvių ciklas

Mokymai vyko 2023 m. kovo 1-29 d. Lentvario kultūros centre.

Projektą „Vilniaus apskrities kultūros darbuotojų kvalifikacijos kėlimo seminarų ir kūrybinių dirbtuvių ciklas“ organizavo Lentvario kultūros centras. Projekto informaciniai partneriai: Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“, Ukmergės rajono laikraštis „Gimtoji žemė“. Projektą dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.