Lentvario moterų liaudiškų šokių grupė „VERPSTĖ“

Lentvario moterų liaudiškų šokių grupė „Verpstė“ jungia dvylika narių. Tai moterų šokių kolektyvas, puoselėjantis lietuvių liaudies šokių tradicijas ir skatinantis bendruomenę domėtis lietuvių liaudies kultūra. Kolektyvas džiugina žiūrovus ne tik tradiciniais lietuvių liaudies sceniniais šokiais, bet ir naujais kūriniais. Moterų liaudiškų šokių grupė „Verpstė“ yra bendruomenės pamėgtas kolektyvas, vertinamas padėkomis ir kvietimais dalyvauti miesto bei rajono renginiuose.

2022-aisiais metais liaudiškų šokių grupė „Verpstė“ aktyviai bendradarbiavo su Lentvario kultūros centru ir dalyvavo šventiniame koncerte „Vienybės žiedas“, smagias šokių programas atliko Lentvario Joninių (Rasų) šventės „Joninių papartis“ bei Lentvario derliaus šventės metu.

Kolektyvas koncertavo ir rajono renginiuose: Trakų miesto šventėje „Trakų vasara 2022“, Trakų krašto kolektyvų festivalyje „Pas Susiedus“ Rūdiškėse. Sezoną uždarė, įgyvendindami smagią muzikinę šokių programą popietėje „Mūsų krašto istorijos“.

Liaudiškų šokių grupė „Verpstė“ planuoja tęsti aktyvią veiklą 2023 metais. Planuojami pasirodymai respublikiniuose, tarptautiniuose ir rajoniniuose, žinoma, Lentvario miesto renginiuose.

Pagrindinis grupės tikslas – tai tinkamai pasiruošti artėjančiai 2024 metų Lietuvos Dainų šventei. Didžiausia koncertinė programa ir kūrybinė veikla numatoma Trakų miesto šventėje „Trakų vasara 2023“, taip pat ruošiami atnaujinti koncertiniai pasirodymai respublikiniam liaudiškų šokių festivaliui „Subatos vakarėly“ Kaišiadoryse bei respublikiniam moterų liaudiškų šokių konkursui Vilkaviškyje

Vadovė ir choreografė Rimutė Blikertienė.

Lentvario moteru liaudisku sokiu grupe Verpste
Lentvario moteru liaudisku sokiu grupe Verpste