Graužio ežero pakrantėje nuaidėjo „LENTVARIS FEST“

NAUJIENOS

9/4/2023

Šeštadienį Lentvario (Graužio) ežero pakrantė tapo miesto traukos centru: čia vyko vasaros sezono uždarymo šventė „LENTVARIS FEST: drakonų laivų lenktynės“. Jau nuo pat ankstaus ryto ežere treniravosi net 16 komandų, atvykusių iš skirtingų miestų ir pasiryžusių kovoti drakonų laivų lenktynėse.

Lenktynėse varžėsi 16 skirtingų komandų, iš kurių 10 komandų rungėsi mišrioje, 3 – moterų ir 3 – vyrų grupėse. Komandos buvo atvykusios iš Lentvario, Trakų, Vievio, Elektrėnų, Visagino ir kitų miestų bei miestelių. Komandos varžėsi ne tik dėl nugalėtojų titulo, bet ir dėl Trakų rajono savivaldybės mero taurės.

Drakonų laivų lenktynes sveikinimo kalba atidaręs Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius linkėjo visiems sėkmės, o mūsų rajono komandoms – iškovoti nugalėtojų taurę. Visgi, mišrios grupės nugalėtojais tapo ir I vietą iškovojo komanda „Elektrėnų žiburiai“, lydima Elektrėnų savivaldybės mero Gedimino Ratkevičiaus, II vietą – „Super life“, III vietą – „Retal team“.

Trakų rajono savivaldybės mero taurė už greičiausiai įveiktą distanciją buvo įteikta komandai „Atom“, atvykusiai iš Visagino ir įveikusiai distanciją per 53,97 sekundes.

Vyrų grupėje I vietą iškovojo „VIK Super life“, II vietą – „Nemuno banga“, o bronzos medaliai buvo užkabinti komandai „Patriotai“. Moterų grupės nugalėtojais tapo komanda „Visaginas“, II vietą iškovojo „Pikų damos“, III vieta atiteko komandai „Turbo sraigės“.

Visos dienos metu lankytojų, žiūrovų ir dalyvių laukė daugybė pramogų: sporto klubas „Ironhood: Power Team Gym“ buvo įkūręs sportinių rungčių zoną, šalimais veikė pramogų ir maisto furgonėlių erdvė. Griausmingą vasaros uždarymo festivalį vainikavo žinomos hip-hopo grupės „8 KAMBARYS“ koncertas, kurį atidarė atlikėja Elizabeth Olshey.

Renginį organizavo Trakų rajono savivaldybė, Lentvario kultūros rūmai ir Lentvario seniūnija, renginio rėmėjai: uždarosios akcinės bendrovės „Retal“ ir „Nemuno banga“, partneriai: asociacija „Šuklino olimpinis sporto klubas“, sporto klubas „Ironhood: Power Team Gym“, Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“ ir radijas „ExtraFM“.