Kviečiame dalyvauti puošybos konkurse „Švęskime Lietuvą“

VALSTYBINĖS ŠVENTĖS

2/5/2024

Artėjant svarbiausios Lietuvos valstybingumo šventėms, kviečiame prisijungti prie Lentvario kultūros centro jau tradicija tampančio puošybos konkurso „Švęskime Lietuvą“.

Tikslas – pakviesti Lentvario seniūnijos bendruomenę, įstaigas ir organizacijas puošti savo namų langus ar kiemus Lietuvos trispalvės spalvomis ir nuspalvinti Lentvarį gražiausiais atspalviais – geltona, žalia, raudona.  

Puošybos konkurso „Švęskime Lietuvą“ sąlygos:

  1. Vasario 5 – 27 d. kviečiame puošti įstaigų, organizacijų, namų langus ar kiemus Lietuvos trispalvės spalvomis, papuošimus įamžinant nuotraukose. Konkurso dalyviai – Lentvario seniūnijos gyventojai, seniūnijoje veikiančios įstaigos ir organizacijos.

  2. Dalyvių papuošimų nuotraukų lauksime iki š. m. vasario 27 d. 17 val. el. p. lentvariokultura@gmail.com. Laiške būtina nurodyti papuošto objekto vietą (adresą), autoriaus vardą, pavardę ar įstaigos pavadinimą, kontaktus (el. pašto adresą, tel. numerį). Vienas dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip keturias nuotraukas. Per Messenger programą atsiųsta informacija netinka,  asmuo ar organizacija nebus įtraukti į dalyvių sąrašą.

  3. Balsavimas organizuojamas internetu nuo kovo 1 d. 10 val. iki kovo 7 d. 10 val. Lentvario kultūros centro Facebook paskyroje. Nugalėtojais taps trys dalyviai, kurių papuošimai surinks daugiausiai „patinka“ paspaudimų ant nuotraukos. Nugalėtojai bus paskelbti kovo 7 d. Lentvario kultūros centro Facebook paskyroje ir tinklapyje www.lentvariokultura.lt, taip pat su nugalėtojais bus susisiekta asmeniškai.

  4. Laimėtojai bus apdovanoti kovo 11 d. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos renginio metu.

  5. Kilus klausimų dėl konkurso sąlygų, kreipkitės į Lentvario kultūros centrą el. p. lentvariokultura@gmail.com arba tel. +370 655 36 775.