Lentvaryje nuaidėjo dešimtmečio įžiebimas: scenoje pasirodė Monika Liu

KALĖDINIAI RENGINIAI

12/9/2023

Penktadienio vakarą Lentvaryje nuaidėjo įspūdinga kalėdinės eglės įžiebimo šventė ir Monikos Liu koncertas. Sužibusi kalėdinė žaliaskarė pristatė ne tik artėjančių švenčių laukimo pradžią, bet ir jubiliejinį gimtadienį. Kiti metai Lentvario kultūros centrui - 10-ieji.

Žiemišką gruodžio penktadienį Lentvaryje netrūko šypsenų, muzikos bei šviesų, kadangi vyko Lentvario įžiebimas. Ne tik nušvito kalėdinė eglė, bet taip pat ir visas miestas, pasidabinęs šventinėmis dekoracijomis.

Šventine nuotaika visą Lentvario bendruomenę bei svečius užbūrė magiškas Kalėdų Senelio bei elfų spektaklis. O po džiugaus pasirodymo atėjo metas laukiamiausiai vakaro daliai – Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius kartu su Kalėdų Seneliu ir elfais įžiebė Lentvario žaliaskarę.

Vakarui įpusėjus, šventėje susirinkusius džiugino įspūdingas nuostabaus balso savininkės Monikos Liu koncertas, sušildęs kiekvieno klausytojo širdį. Kalėdinę šventę vainikavo ugnies ir muzikos šou.

Dėkojame atvykusiems ir nepabūgusiems žiemos žvarbumo. Lentvario kultūros centras pažada nepamirštamus jubiliejinius metus.

Renginį organizavo Lentvario kultūros centras, renginio partneris - Lentvario seniūnija. Renginio rėmėjai: Trakų rajono savivaldybė, uždarosios akcinės bendrovės Nemuno banga, Maxima LT, Komfovent, Rumida, SHAKEsnack suši restoranai.