Nepatogus kinas - nemokamos filmų peržiūros

KINAS

7/11/2023

Lentvario kultūros rūmai, bendradarbiaudami su NK-DOKU, bendrakūrystės principu veikiančia iniciatyva, buriančia bendruomenes, institucijas ir organizacijas, kviečia į nemokamą kiną! Vienintelis nepatogumas – kinas kalba nepatogiomis temomis.

Liepos 19 d. 19:00 val. rodomas filmas „Padainuok man“ (angl. Sing Me a Song). Filmas subtitruotas lietuvių kalba.

Apie filmą: „Butano kalnuose jaunieji vienuoliai tam tikrą laiką kasdien turi paskirti balsu kartojamai maldai. Berniukams šiandien viskas yra gerokai paprasčiau už praeities kartas. Linguodami jie tuo pačiu žaidžia telefonais, maldą palikdami kūnui, ne protui. Septyniolikmetis Payangki yra vienuolis, nors kartu per ekraną jis gyvena ir pasaulietišką gyvenimą, kuris vienuoliams techniškai uždraustas, bet praktiškai prieinamas. Nepatogios temos: priklausomybė nuo interneto ir socialinių tinklų“.

Liepos 26 d. 19:00 val. rodomas filmas „Panų gauja“ (angl. Girl Gang). Filmas subtitruotas lietuvių kalba.

Apie filmą: „86 procentai mokyklinio amžiaus vaikų svajoja tapti nuomonės formuotojais. Keturiolikmetei Leonie tai pavyko. Šiandien mergina veiklos turi tiek, kad abu tėvai dukros „Instagram“ pavertė savo pilno etato darbu. Gauti nemokamų drabužių ir sportbačių smagu, bet, susikūrusi karjerą iš kasdienybės, Leonie pastatė save į bjaurią padėtį – užuot tiesiog buvusi paaugle, ji visuomet turi gerai atrodyti, komentuoti, įkvėpti. Nepatogios temos: „Fanboyizmas“, fanų kultūra, priklausomybė nuo socialinių tinkų“.

Seansai nemokami, vyks Lentvario kultūros rūmų salėje. Išankstinė vietų rezervacija nevykdoma.